Фільтр товару:
Фильтр за ціною:
Бренди:
Колір
Укр Рус
Відображати:
Показувати: 12 25 50 75 100

Ліжечко манеж

Ліжечко манеж. Різні варіанти: складні, для самих маленких і не тільки. Великий вибір, доставка та низькі ціни на ліжечка манежі

Ліжечко манеж з'явилося на ринку дитячих аксесуарів відносно недавно, але відразу полюбилося батькам за багатофункціональність і практичність. Більшість моделей - це складні алюмінієві конструкції, обтягнуті тканиною-основою і сіткою. Коли манеж-ліжечко не потрібно, його просто складають як парасольку або книжку і ховають в відведене місце.

Ліжечко манеж для дітей: плюси

Переваг у цього виду манежу - сила-силенна, серед них:

  • компактність, що дозволяє з більшим ефектом використовувати вільний простір дитячої;
  • об'єднання функцій і ігрової зони, і спального місця;
  • доступна ціна, тим більше в порівнянні з тим, якщо б ви купували і ліжко, і манеж окремо;
  • мобільність, що дає можливість брати з собою манежі-ліжечка на дачу, у відпустку, на природу, в гості;
  • надійність - тканина, що використовується при виготовленні таких виробів міцна, дно - щільне і досить жорстке;
  • захист від зовнішніх негативних факторів.

Власне, останній плюс і є основа розробки такої конструкції. Манеж-ліжко спочатку придумали для того, щоб у дитини була своя безпечна ігрова та спальна зона, щоб він не міг в ті секунди, що ви перебуваєте не поруч з ним, дотягнутися до небезпечних для нього предметів, впасти і так далі. Є поділ на секції, що дозволяє змінювати розмір вільного простору всередині конструкції для пересування малюка. Звичайно, постійно в «загорожі» тримати дитину не варто, але в багатьох випадках, коли ви доглянути за ним не можете або не хочете випускати на підлогу, на землю на природі, манеж-ліжко рятує.

Є ліжечко манеж класичне, але продаються і моделі для двійні. Але ж у батьків двійнят зазвичай становить труднощі знайти меблі або аксесуари, розраховані відразу на двох малюків однакового віку.

Особливості манежів ліжечок і вимоги до них

Моделі ліжечка манежу, які реалізуються в інтернет-магазині «Kolyaska.ua», зроблені з високоекологічних матеріалів, які «дихають», легко миються, не мають гострих елементів. Ще одна неодмінна умова - мала вага, інакше компактність зведеться «нанівець». На аренах є спеціальні замки, що не дають мимовільно конструкції скластися. Більшість моделей оснащені коліщатками, завдяки чому їх можна переміщати по квартирі. У комплектацію манежів-ліжок, як правило, входять і додаткові аксесуари - пеленальні столики, карусельки, колиски і навіть МР-3 плеєри.

Для новонародженого стінки зазвичай вибирають прозорі, з мережі. А пізніше можна вже придбати манежі зі «стінками» «дахом». У таких «будиночках» діткам подобається гратися, особливо, якщо в «стінках» є замочки, за допомогою яких малюк може вибратися назовні. Ліжечко манеж, ціна у неї доступна, на сайті представлена ​​в різноманітних конфігураціях, дизайнерських варіантах і кольорах. Перед тим як купити манеж-ліжко, детально розглянути кожну з моделей ви можете на фото, там же на сайті - і відгуки покупців, які вже обзавелися цією зручною річчю, розширені технічні характеристики.