Фільтр товару:
Фильтр за ціною:
Бренди:
Укр Рус
Відображати:
Показувати: 12 25 50 75 100

Ліжечка качалки

Ліжечко качалка. У нашому інтернет магазині великий вибір з фото, описом і відгуками від різних виробників ліжечок качалок

Ліжечка качалки

У сучасному світі існує маса різновидів різних дитячих ліжечок: стандартні, манежі, трансформери, а також ліжечка-качалки. Кожен з видів ліжечок відрізняється особливими характерними рисами і функціями, розглянемо ж особливості саме ліжечок-качалок, а також їх переваги перед іншими видами.

Особливість ліжечок-качалок

Не секрет, що з давніх часів дитину заспокоює і заколисує саме хитання в різні боки. Деякі діти засинають майже відразу, але більшість, зважаючи на свій чутливий вік, довго не можуть заспокоїтися. Тому кожна матуся майже щоночі проводить в осоружному закачуванні свого дитя. Ослабілій, втомленій за день мамі не завжди легко дається дане завдання, адже дитина росте, набирає вагу, і навіть якісь 5-6 кг вже не так легко проносити на собі півночі.

Головною відмінною рисою ліжечка-качалки є її особлива конструкція, а, точніше, дугоподібні полози, встановленої замість класичних. Таким чином, замість стійких звичних для нас

  • не потрібно носити важкого дитини на руках
  • заколисування прямо в ліжечку (вам не доведеться укладати малюка, після того, як він заснув, в ліжко, що може його знову розбудити)
  • похитуючи дитину в ліжечку, ви можете зайнятися улюбленою справою, почитати книгу або розслабитися під телевізор

Особлива конструкція ліжечка не дозволить дитині перевернутися і впасти. Спеціальні обмежувачі розгойдування завжди зупинять і стабілізують положення ліжка, незалежно від центра ваги. Така особливість характеризує ліжечка-качалки як універсальні, практичні, а головне, безпечні конструкції для маленьких дітей.

Основні і додаткові переваги

Основною перевагою ліжечка-качалки є її висока функціональність - можливість вільного заколисування і заколисування дитини в межах самого ліжка. Додатково варто відзначити, що ліжечка даного типу не будуть дряпати підлогу в приміщенні, завдяки відсутності гострих стійких ніжок. Також більшість таких конструкцій оснащено спеціальними коліщатками, що дозволяють без ушкоджень переміщати ліжко на невизначені дистанції. Безпека, крім обмежувачів розгойдування, забезпечується наявністю регульованою закривається стінки. 

Купити ліжечко-гойдалку

Ціни на даний різновид ліжечок особливо не відрізняються від вартості інших видів, не дивлячись на характерні особливості і високу функціональність конструкції. Купити дитяче ліжечко-гойдалку дешево в Києві тепер можливо за допомогою універсального інтернет-магазину kolyaska.ua, що здійснює і надає послугу онлайн-покупки. Тепер користувач може придбати бажану модель ліжечка за доступною ціною з доставкою в будь-який куточок країни, не встаючи з робочого місця або дивана, попередньо ознайомившись з каталогом і вибравши відповідну ліжечко.

Замовте дитяче ліжечко-гойдалку для свого малюка на сайті kolyaska.ua саме зараз і забезпечте його спокійним міцним сном протягом всієї ночі.