Фільтр товару:
Фильтр за ціною:
Бренди:
Укр Рус
Відображати:
Показувати: 12 25 50 75 100

Купівля дитячого ліжечка - як вибрати і на що звернути увагу

Дитячі ліжечка в нашому інтернет-магазині. Детальні описи, фото, ліжечка для новонароджених, манежі і інші дитячі ліжечка

Основні нюанси при виборі ліжечка

Інтернет магазин «kolyaska.ua» пропонує купити дитяче ліжечко для вашого малюка, адже цей елемент інтер'єру дитячої кімнати є практично незамінним для комфортного сну кожної дитини. Ліжечка для новонароджених, створені спеціально з урахуванням особливостей тендітного організму маленького карапуза, створять не тільки зручне місце спокійного відпочинку будь-якого малюка, але і забезпечать його безпеку, яку не в змозі гарантувати звичайні ліжка.

Дійсно, досить складно уявити навіть найширші дорослі ліжка безпечним плацдармом для відпочинку підросшого немовляти, який, освоюючи нові навички на зразок повзання або ходіння, цілком здатний переміщатися по всій поверхні ліжка навіть уві сні. З огляду на, що батьки в цей час також можуть вдаватися до солодкого сну, стає очевидно, що малюк може випадково впасти з батьківського ложа. Зрозуміло, турботливим батькам зовсім не хочеться наражати на небезпеку своє улюблене чадо, саме тому багато тат і мам вважають за краще організувати дитині власне місце відпочинку в вигляді спеціальної дитячого ліжечка для немовлят з високими бортиками, яка надійно захищає малюків від випадкового падіння.

Як орієнтуватися у величезному виборі ліжечок

Якщо ви прийняли рішення купити дитяче ліжечко, вам варто заздалегідь налаштуватися на нелегкий вибір, адже асортимент сучасних дитячих ліжечок практично безмежний. Найбільшою симпатією новоспечених батьків користуються італійські ліжечка, так як європейська якість часто викликає довіру українських споживачів. Дійсно, італійські виробники чесно заслужили цю славу, однак не всі батьки можуть дозволити собі придбати таке ліжечко в силу тих чи інших причин, найчастіше фінансових. В такому випадку можна придбати ліжечко українського або білоруського виробництва, які користуються не меншою пошаною серед споживачів завдяки своєму чудовому якості і екологічно чистих матеріалів, які йдуть на виготовлення деталей для ліжечка.

Не менш складний вибір дизайну ліжечка, адже цей предмет інтер'єру повинен володіти прекрасним зовнішнім виглядом, який повинен добре вписуватися в уже існуючу обстановку будинку, і задовольняти смаки батьків. Існує безліч додаткових елементів, які надають ліжечку певну перевагу. Таким елементом може стати вбудована ванночка для купання новонародженого, комод, куди можна скласти дитяче придане типу пелюшок і одягу, або ж вбудований маятник, завдяки якому ліжечко перетворюється в колиску для заколисування розпустувавшогося малюка.

Батькам близнюків також можна не турбуватися, адже спеціально для їх малюків розроблено безліч варіантів дизайну ліжечок для двійні. Найчастіше ціна ліжечка залежить не тільки від країни виробника, а й від його комплектації, наприклад, від матраца, який ви туди покласти. Великою популярністю споживачів користується так звані «кокосові» матраци, які завдяки поєднанню твердості і пружності, що прекрасно підтримують тіло малюка, не даючи йому провалюватися в виїмки, характерні для звичайних матраців.

Про купівлю ліжечка в нашому інтернет-магазині

У нашому магазині ви зможете швидко і легко замовити ліжечка будь-яких виробників, від європейських до вітчизняних, з оперативною доставкою по всій Україні, включаючи такі міста, як Київ, Харків, Одеса та Дніпропетровськ. Ціни на ліжечка, представлені у нас, порадують будь-якого клієнта, адже вони справді доступні кожному гаманцю. Всі товари нашого інтернет магазину забезпечені фото, за якими ви зможете підібрати найбільш прийнятний для себе варіант. У нас на сайті є можливість прочитати відгуки на різні ліжечка, що допоможе вам створити об'єктивне уявлення про обраний товар. Якщо вам потрібно швидко купити дитяче ліжечко, і ви не хочете, щоб така важлива покупка стала розчаруванням, вам варто звернутися в інтернет магазин «kolyaska.ua».