Фільтр товару:
Фильтр за ціною:
Бренди:
Країна виробник
Тип коляски
Рекомендований вік
Механізм складання
Система амортизації
Матеріал коліс
Кількість коліс (шт.)
Поворотні передні колеса/колесо
Перекидна ручка
Регулювання висоти ручки
Перестановка блоку лицем/спиною
Спинка
Ремені безпеки
Розміри коляски
Вага коляски
Колір
Укр Рус
Відображати:
Показувати: 12 25 50 75 100

Універсальні коляски 2в1 і 3в1

Універсальні коляски в нашому інтернет-магазині. Великий вибір 2в1 і 3в1, приємні ціни, фото, опис, доставка по всій Україні універсальних колясок.

Переваги універсальних колясок

На сьогоднішній день дитячі універсальні коляски користуються величезним попитом серед батьків, що не дивно, враховуючи безліч плюсів даного виду транспорту для дітей. Основною перевагою, якою володіє дана модель коляски, є її універсальність. У широку комплектацію таких колясок, як правило, входить не тільки стандартна люлька, яка ідеально підходить для перевезення самих маленьких дітей, але і прогулянковий блок, в якому із задоволенням переміщаються доросліші малюки, які вже навчилися сидіти і які вже не хочуть проводити весь прогулянковий час лежачи , адже навколо так багато непізнаного і захоплюючого! У комплект деяких універсальних моделей може входити дитяче автокрісло. Таким чином, дитяча універсальна коляска прекрасно підходить як для новонароджених, так і для старших карапузів, що явно демонструє ще одна незаперечна перевага таких колясок, а саме вигоду від їх придбання. Дійсно, в тому випадку, якщо ви хочете купити даний варіант коляски, вам більше не доведеться витрачатися на інші моделі коляски, наприклад, на прогулянкову, коли малюк підросте і відмовиться гуляти в колисці. Такі коляски можна використовувати з появи малюка на світ і до досягнення нею трирічного віку, а іноді й довше, якщо так зручно дитині і батькам. Третім перевагою «універсалів» є простота експлуатації. Практично у всіх моделях зміна люльки на прогулянковий блок проходить дуже легко і швидко. Також не варто думати, що всі універсальні моделі важкі і неповороткі. В даний час навіть для двійні випускаються легкі і компактні варіанти таких колясок, ціна на які цілком задовольнить батьків з помірним доходом.

Плюси універсальних колясок 2 в 1

Великою популярністю серед батьків користуються коляски 2 в 1. Як випливає з назви, в цю модель дитячого транспорту входить дві основні комплектуючі  - це колиска для новонароджених і прогулянковий модуль для дітей, що освоїли навик самостійного сидіння. У багатьох моделях таких колясок передбачена можливість повернути люльку в зручну для батьків сторону, наприклад, щоб захистити малюка від різких поривів вітру. Прогулянковий блок регулюється двома положеннями - віч-на-батькові або спиною. Друге положення ідеально підходить для малюка, активно цікавиться навколишнім світом.

Переваги універсальних колясок 3 в 1

Не меншою прихильністю споживачів користуються коляски 3 в 1. Дуже багата комплектація таких моделей включає в себе три основні складові. Поряд з уже відомими нам люлькою і прогулянковим блоком дана модель оснащена ще і дитячим автокріслом, що покриває практично всі транспортні потреби дитини. Прогулянкове сидіння в таких візках має можливість розкладатися в лежаче положення, що дозволить вам з комфортом влаштувати малюка, якщо він солодко заснув під час прогулянки, не турбуючи його сон. Деякі виробники, наприклад, італійські, зробили значний крок у майбутнє і дали можливість батькам самостійно комбінувати всі складові універсальних колясок (прогулянковий модуль, люлька для немовляти і автокрісло), розташовуючи їх на обраному ними шасі - це можуть бути класичні варіанти, триколісні або ж шасі -трості.

Універсальні коляски 2 в 1 і 3 в 1 - вибір і ціни в нашому інтернет-магазині

Інтернет магазин «Kolyaska.ua» пропонує купити дитячі коляски 2 в 1, а також коляски 3 в 1, з оперативною доставкою по всій Україні, включно з містом Києвом та інші міста. Ціни на наші товари досить демократичні, тому у нас можна придбати потрібну річ, не ризикуючи розоритися. У нас представлені провідні світові виробники дитячих колясок, серед яких всіма шановні Польща, Німеччина і Італія. На нашому сайті ви знайдете фото кожного товару, що допоможе вам у виборі необхідної моделі. Ми продаємо кращі універсальні коляски в світі, тому з нами підбір коляски для вашого малюка стане легким і захоплюючим процесом.