img-time

Пн-Пт
9-19:00

img-phone

(073) 485-05-68
(Viber, Telegram)

Фільтр товару:
 • Ціна:

 • Виробники

  Тип коляски

  Рекомендований вік

  Механізм складання

  Кількість коліс

  Матеріал коліс

  Перекидна ручка

  Регулювання висоти ручки

  Перестановка блоку лицем/спиною

  Вага коляски

  Колір

Укр Рус
Відображати:
Показувати: 12 25 50 75 100

Універсальні коляски 2в1 і 3в1

Універсальні коляски в нашому інтернет-магазині. Великий вибір коляскі 2в1, приємні ціни, фото, опис, доставка по всій Україні універсальних колясок.

Переваги універсальних колясок

На сьогоднішній день дитячі універсальні коляски користуються величезним попитом серед батьків, що не дивно, враховуючи безліч плюсів даного виду транспорту для дітей. Основною перевагою, якою володіє дана модель коляски, є її універсальність. У широку комплектацію таких колясок, як правило, входить не тільки стандартна люлька, яка ідеально підходить для перевезення самих маленьких дітей, але і прогулянковий блок, в якому із задоволенням переміщаються доросліші малюки, які вже навчилися сидіти і які вже не хочуть проводити весь прогулянковий час лежачи , адже навколо так багато непізнаного і захоплюючого! У комплект деяких універсальних моделей може входити дитяче автокрісло. Таким чином, дитяча універсальна коляска прекрасно підходить як для новонароджених, так і для старших карапузів, що явно демонструє ще одна незаперечна перевага таких колясок, а саме вигоду від їх придбання. Дійсно, в тому випадку, якщо ви хочете купити даний варіант коляски, вам більше не доведеться витрачатися на інші моделі коляски, наприклад, на прогулянкову, коли малюк підросте і відмовиться гуляти в колисці. Такі коляски можна використовувати з появи малюка на світ і до досягнення нею трирічного віку, а іноді й довше, якщо так зручно дитині і батькам. Третім перевагою «універсалів» є простота експлуатації. Практично у всіх моделях зміна люльки на прогулянковий блок проходить дуже легко і швидко. Також не варто думати, що всі універсальні моделі важкі і неповороткі. В даний час навіть для двійні випускаються легкі і компактні варіанти таких колясок, ціна на які цілком задовольнить батьків з помірним доходом.

Плюси універсальних колясок 2 в 1

Великою популярністю серед батьків користуються коляски 2 в 1. Як випливає з назви, в цю модель дитячого транспорту входить дві основні комплектуючі  - це колиска для новонароджених і прогулянковий модуль для дітей, що освоїли навик самостійного сидіння. У багатьох моделях таких колясок передбачена можливість повернути люльку в зручну для батьків сторону, наприклад, щоб захистити малюка від різких поривів вітру. Прогулянковий блок регулюється двома положеннями - віч-на-батькові або спиною. Друге положення ідеально підходить для малюка, активно цікавиться навколишнім світом.