Фільтр товару:
Фильтр за ціною:
Бренди:
Країна виробник
Тип коляски
Рекомендований вік
Механізм складання
Система амортизації
Матеріал коліс
Кількість коліс (шт.)
Поворотні передні колеса/колесо
Регулювання висоти ручки
Перестановка блоку лицем/спиною
Спинка
Ремені безпеки
Розміри коляски
Вага коляски
Колір
Укр Рус
Відображати:
Показувати: 12 25 50 75 100

Види колясок для двійні - як вибрати

Коляски для двійні. Краща ціна серед інтернет-магазинів, великий вибір, фото, відгуки, доставка колясок для двійні

Інтернет магазин «kolyaska.ua» пропонує вам купити дитячі коляски для двійні, які легко покриють абсолютно всі транспортні потреби двійнят і близнюків. З давніх-давен у багатьох культурах поява на світ близнюків або двійні супроводжувалося нальотом благоговіння і навіть деякого таїнства. Дійсно, одночасне народження відразу двох людей відбувається не так вже й часто і до цього дня, тому навіть сьогодні ставлення суспільства до двойняшкам є побожним. Батькам таких дітей по-доброму заздрять, їм бажають щастя, на них звертають увагу на вулиці - всіх знаків уваги не перелічити. Однак для багатьох новоспечених батьків, які виконали, як кажуть у футболі, «дубль», поява на світ близнюків означає не тільки подвійне щастя, але і помножені на два клопоти. Замість однієї упаковки памперсів потрібно дві, замість одного зимового комбінезона - два, і так практично з усіма речами. І яким же полегшенням для батьків стає новина про те, що замість двох колясок, на які вони розраховували спочатку, можна купити всього одну, але створену спеціально для двійні. Конструкція таких колясок має одну особливість, яка робить її ідеально підходящою як для двійні, так і для дітей-погодок з маленькою різницею у віці, а саме два місця. Інші деталі в цьому засобі пересування, на зразок матеріалу, фурнітури, типу коліс і наявності додаткових аксесуарів, що забезпечують комфорт дітей, можуть різнитися залежно від фантазії виробника і розмірів батьківського гаманця. Існують літні моделі таких колясок, а також зимові варіанти з додатковим утепленням, які зручно використовувати в холодну вітряну погоду.

Дитячі коляски для двійні відрізняються за тими ж ознаками, що і звичайні коляски з одним місцем, тобто в цьому ринковому сегменті дитячих транспортних засобів точно також є коляски класичні та універсальні, прогулянкові і трансформери, легкі тростини і більш масивні конструкції. Основною особливістю, орієнтуючись на яку можна підібрати собі потрібну коляску, що не загубившись у всьому різноманітті сучасного ринкового асортименту, є розташування сидінь. Найчастіше розташування прогулянкових модулів має два варіанти. У першому випадку дитячі сидіння розташовуються поруч один з одним, в другому - один за одним, як вагони поїзда.

За рахунок своєї конструкції коляски у вигляді паровозика дуже компактні і можуть поміщатися в обмеженому просторі, наприклад, в ліфті. Також вони досить легко управляються, так як за габаритами не надто відрізняються від звичайної одинарної коляски. Невеликим недоліком подібної моделі є той факт, що у дитини, розташованої ззаду, огляд навколишнього простору буде неповним і малюк може вередувати. Ця проблема вирішена в моделях, де заднє сидіння злегка піднесено щодо переднього, що дозволяє обом малюкам однаково добре сприймати навколишній світ. У найбільш зручних варіантах конструкцій таких колясок передбачена можливість установки дитячих сидінь в чотирьох різних положеннях щодо батька і один одного - віч-на-батькові, обличчям один до одного, спиною до батьків і спиною один до одного. Така різноманітність дозволяє домогтися максимального комфорту для малюків та їхніх батьків під час прогулянки.

Конструкція колясок з розташуванням дітей пліч-о-пліч також користується великою популярністю. Незважаючи на те, що такі моделі менш компактні в порівнянні зі своїми «побратимами» -паровозікамі, а також більш складні в управлінні, багато батьків віддають перевагу саме їм за рахунок того, що діти в них знаходяться в абсолютно однаковому становищі, в тому числі і з точки зору психології. Батько має одночасний доступ до обох малюків, що дозволяє своєчасно задовольняти потреби кожної дитини.