Укр Рус

Доставка та оплата

Доставка і оплата

Здійснюється переважно сервісом доставки «Нова пошта», 
так як на послуги даної служби у нас є знижки.
Терміни поставки становлять в середньому 2 дні.
Доставка може здійснюватися в найближче відділення «Нова пошта», або відразу до Вас додому.

Вартість залежить від багатьох факторів, таких як обраний спосіб оплати або типу доставки (до складу або додому).
Наприклад, за одну пачку підгузників вартість доставки до складу буде 30грн, за дві і за три упаковки - 40 грн. А за велику коляску від 100грн.
Щоб дізнатися точніше вартість доставки, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами вказаними на сайті, або замовити зворотний дзвінок.
Відправлення здійснюється в день оформлення замовлення (якщо Ви встигли оформити до 12:00 цього дня).
Терміни доставки у Ваше місто, тарифи, а також інформацію про стан Вашого замовлення Ви можете дізнатися на сайті "Нова пошта".
При оформленні замовлення, Вам необхідно вказати номер відділення "Нова пошта" у Вашому місті, з якого Вам буде найзручніше забрати вантаж.
Цю інформацію Ви також можете отримати на сайті "Нова пошта" або у наших менеджерів.


Менеджер в рідкісних випадках може попросити передоплату від 100 грн. до 50% вартості товару. Прохання ставитися з розумінням.
Оплата: може проводитися при отриманні (накладна плата) або по передоплаті через банк.
Номер декларації на вантаж Ви можете отримати у наших менеджерів. "Нова пошта" проінформує Вас про прибуття Вашого вантажу в відділення в смс-повідомленні.
Увага!: Вам необхідно забрати своє замовлення в відділенні "Нова пошта" протягом 5 діб з моменту його прибуття, в іншому випадку - вантаж автоматично буде відправлений назад. Оплата транспортних витрат за рахунок покупця.