Укр Рус

Прогулянкова коляска 4Baby

 

Останнім часом в Україні все більшої популярності набирає польська марка 4Baby, яка спеціалізується на виробництві дитячих колясок і автокрісел високої якості на рівні зі світовими брендами, такими як Adamex, Adbor, EasyGo, і має при цьому досить невисоку ціну на свій товар.

Іноді, молодим батькам, досить важко розібратися в особливостях всього асортименту 4Бейбі і яку ж коляску вибрати, щоб було комфортно, надійно і безпечно під час прогулянок з малям. У цій статті ми постараємося роз'яснити, в чому ж різниця між усіма прогулянковими колясками 4Baby.

Отже, щоб вибрати прогулянкову коляску потрібно відповісти на важливі питання:

- для якої місцевості Вам потрібна коляска;
- в який час року плануєте використовувати;
- яка кількість коліс Вас цікавить;
- чи потрібно Вам щоб капюшон опускався прямо до ручки;
- чи буде у Вас потреба піднімати коляску вручну на поверх або Ви будете користуватися ліфтом;
- як часто Ви будете складати коляску для зберігання або для транспортування.

 

На нашому сайті представлений широкий вибір колясок 4Baby, з них можна виділити такі види як: «тростина» і «прогулянкова».

У чому ж різниця?

Почнемо з «прогулянкових».

Дитячі прогулянкові коляски 4Baby мають ряд переваг. Вони легкі, складаються за типом «книжки», мають міцну алюмінієву раму, ергономічні, не займають багато місця в квартирі, мама без сторонньої допомоги зможе спустити і підняти коляску по сходах, якщо в будинку, де Ви живете немає ліфта. Для комфорту та безпеки малюка передбачені п'ятиточкові ремені безпеки, перекладина між ніжками, регульована спинка, ручка і підніжка. У візках присутня невелика амортизація на колесах.

У чому ж відмінність між моделями?

4Baby Rapid – одна з ходових моделей колясок. Має недорогу вартість, високу якість матеріалу, капюшон батискаф (одинарний), невелику вагу (8,1 кг), широкий вибір кольорів, передні колеса діаметром 16,5 см, задні - 19 см, в комплектацію входить чохол на ніжки.

4Baby Rapid Premium – подібна моделі 4Бейбі Рапід, вони однакові за розмірами, основною відмінністю є матеріал коляски - льон, кольорова гамма (дана модель надана тільки в 2-х кольорах - темно-сірому (Dark Grey) і світло-сірому (Light Grey), глибокий капюшон з підкладкою, в комплектацію входить чохол на ніжки, дощовик і підстаканник.
Спинка в колясках 4Бейбі Рапід і Рапід Преміум розкладається за допомогою кнопки.

4Baby Smart – виділяється стильним дизайном, найлегша з усієї лінійки (7,6 кг), матеріал коляски - льон, має 4 однакових колеса діаметром 16,5 см, в комплектацію входить чохол на ніжки.

4Baby Guido – дуже схожа на модель коляски 4Baby Rapid, тільки спереду в неї не одинарні колеса, а подвійні, діаметр всіх коліс 16,5, вага 7,8 кг, в комплект входить тільки чохол на ніжки.

4Baby Atomic – від інших моделей 4Бейбі відрізняється розмірами, вона ширше і стійкіша, ніж інші прогулянкові коляски, досить легка, її вага 8.9 кг, діаметр передніх коліс 17 см, задніх - 19 см, в комплектацію входить чохол на ніжки і підстаканник. Капюшон, як і в моделі коляски 4Baby Rapid Premium, розкладається в 2-х положеннях, дуже глибокий, повністю захищає дитину від сонця і дощу. У цій моделі коляски є вкладиш для новонародженого, м'який і приємний на дотик, що дозволяє використовувати коляску з самого народження, але більше підійде малюкам, які народилися влітку або навесні. Спинка розкладається за допомогою шнурка.

Дитячі коляски-тростини 4Бейбі від прогулянкових відрізняються малогабаритністю, легкість і типом складання - вони складаються за типом «парасолька», в основному мають подвійні колеса, в яких присутня амортизація. З такою коляскою буде зручно пересуватися по місту як громадським, так і особистим транспортом, вона легко складається, без сторонньої допомоги.

4Baby LeCaprice – дуже легка, її вага всього 7,2 кг і не дорога, має подвійні колеса, діаметром 16,5 см, в комплектацію входить чохол на ніжки, дощовик і підстаканник.

4Baby City – більш стійка (за рахунок розмірів і ваги), важить 7,9 кг, колеса подвійні, але менші в діаметрі - 15,2 см, в комплектацію входить чохол на ніжки і підстаканник.

4Baby Croxx – відрізняються від інших гарним дизайном і надійністю, її вага - 8,8 кг, передні колеса одинарні, задні - подвійні, їх діаметр - 14,5 см, в комплектацію входить чохол на ніжки і підстаканник.

4Baby Shape – дуже схожа на модель коляски 4Бейбі ЛеКапріз, але простіша і дешевша, важить 7,9 кг, все колеса подвійні, їх діаметр - 15 см.

Хочу зауважити, що всі колеса в колясках 4Baby виготовлені з поліуретану, досить м'які і не будуть гриміти по асфальту, повертаються на 360 градусів, мають блокування. У всіх колясках 4Бейбі є з’ємний бампер, на кнопках. Чохол на ніжки, який йде в комплектації до всіх моделей - теплий і з’ємний, кріпиться на липучках. Спинка і підніжка регулюється в декількох положеннях. У капюшонах передбачені оглядові віконця. На жаль, не до всіх моделей колясок в комплектації йдуть дощовики. Це пов'язано з матеріалом колясок, в деяких він щільний і не промокає, але якщо Вам він дуже необхідний, то його можна придбати окремо - для прогулянкових колясок він йде універсальний.

Наш інтернет-магазин Kolyaska.UA пропонує Вам найнижчу ціну по Україні на дитячі прогулянкові коляски 4Baby, що дозволяє Вам за невелику вартість придбати якісний і надійний товар.